Internationale Groep overzee

De Ondernemingsco. van Shanghai Haorui, Ltd

Sales & Support
Vraag een offerte aan - Email
Select Language
Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
ThuisProductenValeostartmotor

TS16949 elektrische startmotor/Valeo-Startmotor 1.1KW 12V 10T CW

Ik ben online Chatten Nu

TS16949 elektrische startmotor/Valeo-Startmotor 1.1KW 12V 10T CW

Grote Afbeelding :  TS16949 elektrische startmotor/Valeo-Startmotor 1.1KW 12V 10T CW

Productdetails:

Plaats van herkomst:China
Merknaam:HOOREEN
Certificering:TS16949
Modelnummer:VALEOaanzet LESTER 30899, D6RA32, D6RA93, D6RA249, D6RA293, D6RA162, D6RA62, CS519, LRS01648

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal:50
Prijs:USD 20-150/PC
Verpakking Details:1. Ingepakt in karton ten eerste, en dan versterkt met houten geval voor buitenverpakking. 2. Volge
Levertijd:Binnen 45 dagen na ontving uw betaling
Levering vermogen:50000 stuks per maand
Gedetailleerde productomschrijving

VALEOaanzet LESTER 30899, D6RA32, D6RA93, D6RA249, D6RA293, D6RA162, D6RA62, CS519, LRS01648 
 
Specificaties:
 

Specificaties

VALEOaanzet LESTER 30899, D6RA32, D6RA93, D6RA249, D6RA293, D6RA162, D6RA62, CS519, LRS01648 

Aanzet - VALEO PMGR 1.1KW/12V 10T CW

OEMVERWIJZING 
BOSCH0001107401TS16949 elektrische startmotor/Valeo-Startmotor 1.1KW 12V 10T CW
BOSCH0986017120 
BOSCH1712 
CHEVROLET25182244 
CHEVROLET25186107 
CHEVROLET96952006 
DAEWOO10455506TS16949 elektrische startmotor/Valeo-Startmotor 1.1KW 12V 10T CW
DAEWOO9000801TS16949 elektrische startmotor/Valeo-Startmotor 1.1KW 12V 10T CW
FIAT/MARELLI71739718 
GENERAL MOTORS1202003 
GENERAL MOTORS1202128 
GENERAL MOTORS1202137 
GENERAL MOTORS1202142 
GENERAL MOTORS1202172 
GENERAL MOTORS1202173 
GENERAL MOTORS1202174 
GENERAL MOTORS1202962 
GENERAL MOTORS6202016 
GENERAL MOTORS90341777 
GENERAL MOTORS90421877 
GENERAL MOTORS90543871 
GENERAL MOTORS90543872 
GENERAL MOTORS9115191 
GENERAL MOTORS9115192 
GENERAL MOTORS9130838 
GENERAL MOTORS93171936 
GENERAL MOTORS93184533 
GENERAL MOTORSR1040008 
LUCASLRS00898 
LUCASLRS01648 
LUCASLRS1648 
LUCASLRS898 
OPEL9115197 
OPEL93171936 
OPEL93184533 
VALEO432632 
VALEO438183 
VALEO455699 
VALEO455700 
VALEO455973 
VALEO458228 
VALEOD6RA162TS16949 elektrische startmotor/Valeo-Startmotor 1.1KW 12V 10T CW
VALEOD6RA293 
VALEOD6RA32TS16949 elektrische startmotor/Valeo-Startmotor 1.1KW 12V 10T CW
VALEOD6RA62TS16949 elektrische startmotor/Valeo-Startmotor 1.1KW 12V 10T CW
VALEOD6RA93 
VAUXHALL93171936 
VAUXHALL/OPEL09130838 
VAUXHALL/OPEL1202137 
VAUXHALL/OPEL1202142 
VOLVO9130838

Toepassingen:
OPEL 

 
Toepassingen:
 
Toepassingen:
OPEL 
 
 
Concurrentievoordeel:
 
1. De Ondernemingsco. van Shanghai Haorui, Ltd is een internationaal bedrijf dat professioneel alternators en aanzetten produceert en van hoge reputatie in de industrie meer dan 20 jaar ervarings geniet.
 
2. Het bedrijf heeft de geavanceerde producerende technologie en het materiaal, en er zijn meer dan tientallen van uitstekend technisch personeel.
 
3. Het bedrijf heeft unieke voordelen in nieuw productonderzoek en ontwikkeling, aangezien het onderzoeksteam uit de doctorial privé-leraren en Dr., meesters en ervaren ingenieurs wordt samengesteld.    
       
4. Wij voerden DV-testmachine van Canada, afhankelijk van het uitstekende talententeam, geavanceerde technologie en materiaal, strikte beheersnormen in evenals heeft de goede merkreputatie, het bedrijf reeds meer dan 1000 soorten de producten ontwikkeld en veroorzaakt. Deze producten worden uitgevoerd over de hele wereld, zoals Amerika, Duitsland, Turkije, de Russische, Markt van Japan, van Zuidoost-Azië en van het Midden-Oosten, enz.
5. Wij kunnen nieuwe producten volgens de klantentekeningen ontwerpen en ontwikkelen om de eisen van klanten te vervullen, heeft het bedrijf ISO/TS16949-de Goedkeuring van het Kwaliteitssysteem verkregen.

Contactgegevens
Shanghai Haorui Enterprise Co.,Ltd.

Contactpersoon: Mr. Fred.Lee

Tel.:86--13816595507

Fax:86-21-65752730

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten

Autostartmotor/Valeo-Startmotorautostartmotor 12V 1.7KW MET DE WIJZERS VAN DE KLOK MEE

Autostartmotor 31204 Cs 1117 LRT00205 van Lester van de Valeoaanzet van D7E18 D7E38 D7E4 D7E8

Lombardini de Diesel Startmotor D6ra22 D6ra52 594085 Lester 19670 Cs807 Str33001 Lrs01190 van Valeo

12V automobielstartmotor 31143 D7E1 STR54042 CS1057 LRT00143

TS16949 elektrische startmotor/Valeo-Startmotor 1.1KW 12V 10T CW

Automobielvaleo-Startmotor 33107 OEM D7R5/D7R18/D7R25 STR2215/CS684/LRS00735

Fase van de Valeo de automobiele startmotor 1.3kW 12V 10T 27.7mm CW Citroën C5 C6 C8 Renault Laguna