Internationale Groep overzee

De Ondernemingsco. van Shanghai Haorui, Ltd

Sales & Support
Vraag een offerte aan - Email
Select Language
Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
ThuisProductenValeostartmotor

Automobielvaleo-Startmotor 33107 OEM D7R5/D7R18/D7R25 STR2215/CS684/LRS00735

Ik ben online Chatten Nu

Automobielvaleo-Startmotor 33107 OEM D7R5/D7R18/D7R25 STR2215/CS684/LRS00735

Grote Afbeelding :  Automobielvaleo-Startmotor 33107 OEM D7R5/D7R18/D7R25 STR2215/CS684/LRS00735

Productdetails:

Plaats van herkomst:China
Merknaam:HOOREEN
Certificering:TS16949
Modelnummer:Automobielstartmotor 33107 OEM D7R5/D7R18/D7R25 STR2215/CS684/LRS00735

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal:50
Prijs:USD 20-150/PC
Verpakking Details:1. Ingepakt in karton ten eerste, en dan versterkt met houten geval voor buitenverpakking. 2. Volge
Levertijd:Binnen 45 dagen na ontving uw betaling
Levering vermogen:50000 stuks per maand
Gedetailleerde productomschrijving

VALEOaanzet LESTER 33107, OEM D7R5/D7R18/D7R25, STR2215/CS684/LRS00735

 

Specificaties:

 

Specificaties

VALEOaanzet LESTER 33107, OEM D7R5/D7R18/D7R25, STR2215/CS684/LRS00735

Aanzet - VALEO PLGR 1.7KW/12V 11T CW

OEM VERWIJZING  
BOSCH 0001108180  
BOSCH 0001110003  
BOSCH 0001110026  
BOSCH 0001110079  
BOSCH 0001110089  
BOSCH 0001110095  
BOSCH 0001110114  
BOSCH 0001115001  
BOSCH 1320  
LUCAS LRS00735  
LUCAS LRS735  
MITSUBISHI MD329260  
RENAULT 7700102800  
RENAULT 7700733712  
RENAULT 7700853712  
RENAULT 7700864634  
VALEO 455719  
VALEO D7R18  
VALEO D7R25  
VALEO D7R5  
VOLVO 35605617

Toepassingen:

BAKKERSvorkheftruck MET RENAULT-MOTOR 

 

Toepassingen:

 

Toepassingen:

BAKKERSvorkheftruck MET RENAULT-MOTOR 

 

 

Concurrentievoordeel:

 

1. De Ondernemingsco. van Shanghai Haorui, Ltd is een internationaal bedrijf dat professioneel alternators en aanzetten produceert en van hoge reputatie in de industrie meer dan 20 jaar ervarings geniet.

 

2. Het bedrijf heeft de geavanceerde producerende technologie en het materiaal, en er zijn meer dan tientallen van uitstekend technisch personeel.

 

3. Het bedrijf heeft unieke voordelen in nieuw productonderzoek en ontwikkeling, aangezien het onderzoeksteam uit de doctorial privé-leraren en Dr., meesters en ervaren ingenieurs wordt samengesteld.    

       

4. Wij voerden DV-testmachine van Canada, afhankelijk van het uitstekende talententeam, geavanceerde technologie en materiaal, strikte beheersnormen in evenals heeft de goede merkreputatie, het bedrijf reeds meer dan 1000 soorten de producten ontwikkeld en veroorzaakt. Deze producten worden uitgevoerd over de hele wereld, zoals Amerika, Duitsland, Turkije, de Russische, Markt van Japan, van Zuidoost-Azië en van het Midden-Oosten, enz.


5. Wij kunnen nieuwe producten volgens de klantentekeningen ontwerpen en ontwikkelen om de eisen van klanten te vervullen, heeft het bedrijf ISO/TS16949-de Goedkeuring van het Kwaliteitssysteem verkregen.

 

Contactgegevens
Shanghai Haorui Enterprise Co.,Ltd.

Contactpersoon: Mr. Fred.Lee

Tel.:86--13816595507

Fax:86-21-65752730

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten

Autostartmotor/Valeo-Startmotorautostartmotor 12V 1.7KW MET DE WIJZERS VAN DE KLOK MEE

Autostartmotor 31204 Cs 1117 LRT00205 van Lester van de Valeoaanzet van D7E18 D7E38 D7E4 D7E8

Lombardini de Diesel Startmotor D6ra22 D6ra52 594085 Lester 19670 Cs807 Str33001 Lrs01190 van Valeo

12V automobielstartmotor 31143 D7E1 STR54042 CS1057 LRT00143

TS16949 elektrische startmotor/Valeo-Startmotor 1.1KW 12V 10T CW

Automobielvaleo-Startmotor 33107 OEM D7R5/D7R18/D7R25 STR2215/CS684/LRS00735

Fase van de Valeo de automobiele startmotor 1.3kW 12V 10T 27.7mm CW Citroën C5 C6 C8 Renault Laguna