Internationale Groep overzee

De Ondernemingsco. van Shanghai Haorui, Ltd

Sales & Support
Vraag een offerte aan - Email
Select Language
Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
ThuisProductenDe Alternator van de Boschauto

De Autoalternator LRA00604, LRA604,0120488211, 0120488228, 0120488286, 0120489346, 12v, 70A van CA325IR CA1554IR Bosch

Ik ben online Chatten Nu

De Autoalternator LRA00604, LRA604,0120488211, 0120488228, 0120488286, 0120489346, 12v, 70A van CA325IR CA1554IR Bosch

Grote Afbeelding :  De Autoalternator LRA00604, LRA604,0120488211, 0120488228, 0120488286, 0120489346, 12v, 70A van CA325IR CA1554IR Bosch

Productdetails:

Plaats van herkomst:China
Merknaam:HOOREEN
Certificering:TS16949
Modelnummer:De Alternator van de Boschauto CA325IR, CA1554IR, LRA00604, LRA604,0120488211, 0120488228, 012048828

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal:50
Prijs:USD 20-150/PC
Verpakking Details:1. Ingepakt in karton ten eerste, en dan versterkt met houten geval voor buitenverpakking. 2. Volgen
Levertijd:Binnen 45 dagen na ontving uw betaling
Levering vermogen:50000 stuks per maand
Gedetailleerde productomschrijving

De Alternator CA325IR, CA1554IR, LRA00604, LRA604,0120488211, 0120488228, 0120488286, 0120489346, 12v, 70A van de Boschauto

ALT105 (1-1322-01LU)
Alternator - Lucas-Reeks
75 Amp/12-Volt, CW, v-Polykatrol, VAN (Buitenventilator)
 
Gebruikt op:
FORD, LANDROVER, RANGE ROVER, JAGUAR, PERKINS, VALMET, ROVER,
MERCEDES
FORD 5345ccm V12 9T, Escorte V VI (facelift) Fiesta
(1981-76) Jaguar XJS 5.3L; Caterpillar-Liftvrachtwagens
OE aantal:
0120488211, 0120488228, 0120488286, 0120489346, 0120489347, 0120489408, 0120489984, 86AB10300NA, R86AX10300MB, 54022236, 54022603, 063324220, 54022221,943356204, YLE10088, 2925330, 9AR2604P, 9AR2919
Elstock:
28-0717, 28-2685
Delco Remy:
DRA4470
HC delen:
CA325IR, CA1554IR
Lucas:
LRA00604, LRA604
Houten Auto:
ALT4029
Eigenschappen:
100% nieuw
Precisiecnc machinaal bewerkte afgietsels
OE de kromme van de prestatiesoutput
 
Gebruikt op:
FORD, LANDROVER, RANGE ROVER, JAGUAR, PERKINS, VALMET, ROVER,
MERCEDES
FORD 5345ccm V12 9T, Escorte V VI (facelift) Fiesta
(1981-76) Jaguar XJS 5.3L; Caterpillar-Liftvrachtwagens
OE aantal:
0120488211, 0120488228, 0120488286, 0120489346, 0120489347, 0120489408, 0120489984, 86AB10300NA, R86AX10300MB, 54022236, 54022603, 063324220, 54022221,943356204, YLE10088, 2925330, 9AR2604P, 9AR2919
Elstock:
28-0717, 28-2685
Delco Remy:
DRA4470
HC delen:
CA325IR, CA1554IR
Lucas:
LRA00604, LRA604
Houten Auto:
ALT4029
Eigenschappen:
100% nieuw
Precisiecnc machinaal bewerkte afgietsels
OE de kromme van de prestatiesoutput
OEM VERWIJZING  
BOSCH 0120488211  
BOSCH 0120488228  
BOSCH 0120488286  
BOSCH 0120489346  
BOSCH 0120489347  
BOSCH 0120489984  
BOSCH 0986034470  
BOSCH 0986034472  
BOSCH 3447  
BUTEC/PRESTOLITE 66021238  
CATERPILLAR 1008223  
DELCO/FORD 86AB10300NA  
DELCO/FORD 86ABNA  
LUCAS 54022604  
LUCAS 54022604A  
LUCAS LRA00604  
LUCAS LRA604  
LUCAS NAB402  
PERKINS 2871C105  
VALEO 2925330  
VALEO 9AR2533  
VALEO 9AR2533P  
VALEO 9AR2604L  
VALEO 9AR2604P  
VALEO 9AR2919

 

 

 

 

Specificaties

De Alternator CA325IR, CA1554IR, LRA00604, LRA604,0120488211, 0120488228, 0120488286, 0120489346, 0120489347, 0120489408, 0120489984, 86AB10300NA, R86AX10300MB, 54022236, 54022603, 063324220, 54022221,943356204, YLE10088, 2925330, 9AR2604P, 9AR2919,12v, 70A van de Boschauto

Eenheidstype Alternator
Deeltype EENHEID
Voltage 12
Omwenteling CW
Stroomsterkte 70
Katrolklasse  
Regelgever  
Fabrikant  
Memorandum
Gebruikt op:
FORD, LANDROVER, RANGE ROVER, JAGUAR, PERKINS, VALMET, ROVER,
MERCEDES
FORD 5345ccm V12 9T, Escorte V VI (facelift) Fiesta
(1981-76) Jaguar XJS 5.3L; Caterpillar-Liftvrachtwagens

Gebruikt op:  

Gebruikt op:
FORD, LANDROVER, RANGE ROVER, JAGUAR, PERKINS, VALMET, ROVER,
MERCEDES
FORD 5345ccm V12 9T, Escorte V VI (facelift) Fiesta
(1981-76) Jaguar XJS 5.3L; Caterpillar-Liftvrachtwagens

 

 

 

 

 

Toepassingen:

 

Gebruikt op:
FORD, LANDROVER, RANGE ROVER, JAGUAR, PERKINS, VALMET, ROVER,
MERCEDES
FORD 5345ccm V12 9T, Escorte V VI (facelift) Fiesta
(1981-76) Jaguar XJS 5.3L; Caterpillar-Liftvrachtwagens

 

Concurrentievoordeel:

 

1. De Ondernemingsco. van Shanghai Haorui, Ltd is een internationaal bedrijf dat professioneel alternators en aanzetten produceert en van hoge reputatie in de industrie meer dan 20 jaar ervarings geniet.

 

2. Het bedrijf heeft de geavanceerde producerende technologie en het materiaal, en er zijn meer dan tientallen van uitstekend technisch personeel.

 

3. Het bedrijf heeft unieke voordelen in nieuw productonderzoek en ontwikkeling, aangezien het onderzoeksteam uit de doctorial privé-leraren en Dr., meesters en ervaren ingenieurs wordt samengesteld.        

   

4. Wij voerden DV-testmachine van Canada, afhankelijk van het uitstekende talententeam, geavanceerde technologie en materiaal, strikte beheersnormen in evenals heeft de goede merkreputatie, het bedrijf reeds meer dan 1000 soorten de producten ontwikkeld en veroorzaakt. Deze producten worden uitgevoerd over de hele wereld, zoals Amerika, Duitsland, Turkije, de Russische, Markt van Japan, van Zuidoost-Azië en van het Midden-Oosten, enz.


5. Wij kunnen nieuwe producten volgens de klantentekeningen ontwerpen en ontwikkelen om de eisen van klanten te vervullen, heeft het bedrijf ISO/TS16949-de Goedkeuring van het Kwaliteitssysteem verkregen.

 

Contactgegevens
Shanghai Haorui Enterprise Co.,Ltd.

Contactpersoon: Mr. Fred.Lee

Tel.:86--13816595507

Fax:86-21-65752730

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten

0124315034 / de Autoalternator LRA02317/0124315033/1022112810 van 27060-0L030 12v 85A Bosch

De Autoalternator LRA00604, LRA604,0120488211, 0120488228, 0120488286, 0120489346, 12v, 70A van CA325IR CA1554IR Bosch

Lester 21823 Bosch-Autoalternator 0120489727/0120489284/0120489221/0120489728/LRA00925/LRB00106/CA187IR

Bosch BXH1333/9-120-061-100/9120061100/F005A00033 12V 100 AMPÈRE

Lester 23775 Bosch-Autoalternator 0-124-525-059/0-124-525-561/ALT10411

De Elektroabo0234 Alternator van OB voor BMW 320 325 330 525 530 Reeksen X5 Z3

Boschalternators 13853 0-124-315-001 0-124-515-010 0-124-515-117