Internationale Groep overzee

De Ondernemingsco. van Shanghai Haorui, Ltd

Sales & Support
Vraag een offerte aan - Email
Select Language
Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
ThuisProductenDe Alternator van de Boschauto

Alternator Lester 13382, 0-120-465-019, 0-120-465-021, 0-120-465-020

Ik ben online Chatten Nu

Alternator Lester 13382, 0-120-465-019, 0-120-465-021, 0-120-465-020

Grote Afbeelding :  Alternator Lester 13382, 0-120-465-019, 0-120-465-021, 0-120-465-020

Productdetails:

Plaats van herkomst:China
Merknaam:HOOREEN
Certificering:TS16949
Modelnummer:Alternator Lester 13382, 0-120-465-019, 0-120-465-021, 0-120-465-020, 0-123-505-005.0-123-510-001

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal:50
Prijs:USD 20-150/PC
Verpakking Details:1. Ingepakt in karton ten eerste, en dan versterkt met houten geval voor buitenverpakking. 2. Volgen
Levertijd:Binnen 45 dagen na ontving uw betaling
Levering vermogen:50000 stuks per maand
Gedetailleerde productomschrijving

Alternator Lester 13382, 0-120-465-019, 0-120-465-021, 0-120-465-020, 0-123-505-005.0-123-510-001

OEM VERWIJZING  
BOSCH 0120465019  
BOSCH 0120465020  
BOSCH 0123505005  
BOSCH 0123510001  
BOSCH 0123510006  
BOSCH 0123510034  
BOSCH 0123510054  
BOSCH 0986038950  
BOSCH 0986039210  
BOSCH 3895  
BOSCH 3921  
DELCO/FORD 95VW10300GA  
DELCO/FORD 95VWGA  
LUCAS LRB00175  
LUCAS LRB175  
VALEO 2542584  
VALEO 437369  
VALEO 437392  
VALEO A13VI293  
VW (VOLKSWAGEN) 021903017B  
VW (VOLKSWAGEN) 028903018C  
VW (VOLKSWAGEN) 028903018CX  
VW (VOLKSWAGEN) 028903025R  
VW (VOLKSWAGEN) 037903023F  
VW (VOLKSWAGEN) 037903025A  
 

Specificaties:

 

Specificaties

Alternator Lester 13382, 0-120-465-019, 0-120-465-021, 0-120-465-020, 0-123-505-005.0-123-510-001

Alternator, BOSCH, IR/IF, 12V, 120A, CW

Bosch IR/IF

MFR: BOSCH

ONTWERP: IR/IF

VOLTAGE: 12

STROOMSTERKTE: 120

OMWENTELING: CW

KATROLklasse: S6

Gebruikt op:

FORD-MELKWEG 2.8L 1995-00
VOLKSWAGEN CORRADO 2.9L VR6 1995
VOLKSWAGEN GOLF III 2.8L VR6 1995-97
VOLKSWAGEN PASSAT 2.8L VR6 1994-97
VOLKSWAGEN VENTO 2.8L VR6 1995-98
HET GAS 1996-98 VAN VOLKSWAGEN CARAVELLE 2.8L V6
HET GAS 1996-98 VAN VOLKSWAGEN MULTIVAN 2.8L V6
VOLKSWAGEN-VERVOERDERS2.8l V6 GAS 1996-98
NOTA: STOP „D+ W“
NOTA: 9:00stop - ZIT VAN SRE-DEKKING
ZIE: 220-275, - B (ANDERE 7-GROEF VERSIES)


VOLKSWAGEN 1992-96
7-groef KATROL, 54MM OD, 17MM identiteitskaart
NOTA: STOP „D+ W“
NOTA: 9:00stop - ZIT VAN SRE-DEKKING
ZIE: 220-275A (MET KATROLverandering)

 

Toepassingen:

 

Gebruikt op:

FORD-MELKWEG 2.8L 1995-00
VOLKSWAGEN CORRADO 2.9L VR6 1995
VOLKSWAGEN GOLF III 2.8L VR6 1995-97
VOLKSWAGEN PASSAT 2.8L VR6 1994-97
VOLKSWAGEN VENTO 2.8L VR6 1995-98
HET GAS 1996-98 VAN VOLKSWAGEN CARAVELLE 2.8L V6
HET GAS 1996-98 VAN VOLKSWAGEN MULTIVAN 2.8L V6
VOLKSWAGEN-VERVOERDERS2.8l V6 GAS 1996-98
NOTA: STOP „D+ W“
NOTA: 9:00stop - ZIT VAN SRE-DEKKING
ZIE: 220-275, - B (ANDERE 7-GROEF VERSIES)


VOLKSWAGEN 1992-96
7-groef KATROL, 54MM OD, 17MM identiteitskaart
NOTA: STOP „D+ W“
NOTA: 9:00stop - ZIT VAN SRE-DEKKING
ZIE: 220-275A (MET KATROLverandering)

 

Concurrentievoordeel:

 

1. De Ondernemingsco. van Shanghai Haorui, Ltd is een internationaal bedrijf dat professioneel alternators en aanzetten produceert en van hoge reputatie in de industrie meer dan 20 jaar ervarings geniet.

 

2. Het bedrijf heeft de geavanceerde producerende technologie en het materiaal, en er zijn meer dan tientallen van uitstekend technisch personeel.

 

3. Het bedrijf heeft unieke voordelen in nieuw productonderzoek en ontwikkeling, aangezien het onderzoeksteam uit de doctorial privé-leraren en Dr., meesters en ervaren ingenieurs wordt samengesteld.        

   

4. Wij voerden DV-testmachine van Canada, afhankelijk van het uitstekende talententeam, geavanceerde technologie en materiaal, strikte beheersnormen in evenals heeft de goede merkreputatie, het bedrijf reeds meer dan 1000 soorten de producten ontwikkeld en veroorzaakt. Deze producten worden uitgevoerd over de hele wereld, zoals Amerika, Duitsland, Turkije, de Russische, Markt van Japan, van Zuidoost-Azië en van het Midden-Oosten, enz.


5. Wij kunnen nieuwe producten volgens de klantentekeningen ontwerpen en ontwikkelen om de eisen van klanten te vervullen, heeft het bedrijf ISO/TS16949-de Goedkeuring van het Kwaliteitssysteem verkregen.

 

Contactgegevens
Shanghai Haorui Enterprise Co.,Ltd.

Contactpersoon: Mr. Fred.Lee

Tel.:86--13816595507

Fax:86-21-65752730

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten

0124315034 / de Autoalternator LRA02317/0124315033/1022112810 van 27060-0L030 12v 85A Bosch

De Autoalternator LRA00604, LRA604,0120488211, 0120488228, 0120488286, 0120489346, 12v, 70A van CA325IR CA1554IR Bosch

Lester 21823 Bosch-Autoalternator 0120489727/0120489284/0120489221/0120489728/LRA00925/LRB00106/CA187IR

Bosch BXH1333/9-120-061-100/9120061100/F005A00033 12V 100 AMPÈRE

Lester 23775 Bosch-Autoalternator 0-124-525-059/0-124-525-561/ALT10411

De Elektroabo0234 Alternator van OB voor BMW 320 325 330 525 530 Reeksen X5 Z3

Boschalternators 13853 0-124-315-001 0-124-515-010 0-124-515-117