Internationale Groep overzee

De Ondernemingsco. van Shanghai Haorui, Ltd

Sales & Support
Vraag een offerte aan - Email
Select Language
Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
ThuisProductenDe Alternator van de Boschauto

De Autoalternator 13381 0-120-485-004, 0-120-485-039 van LRA01671 CA736IR Bosch

Ik ben online Chatten Nu

De Autoalternator 13381 0-120-485-004, 0-120-485-039 van LRA01671 CA736IR Bosch

De Autoalternator 13381 0-120-485-004, 0-120-485-039 van LRA01671 CA736IR Bosch leverancier De Autoalternator 13381 0-120-485-004, 0-120-485-039 van LRA01671 CA736IR Bosch leverancier

Grote Afbeelding :  De Autoalternator 13381 0-120-485-004, 0-120-485-039 van LRA01671 CA736IR Bosch

Productdetails:

Modelnummer:Boschalternators 13381 0-120-485-004, 0-120-485-039, LRA01671, CA736IR, CA912IR, IR/IF, 12V, 90A, CW

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal:50
Gedetailleerde productomschrijving

Boschalternators 13381 0-120-485-004, 0-120-485-039, LRA01671, CA736IR, CA912IR, IR/IF, 12V, 90A, CW

 

 

OEM VERWIJZING  
BOSCH 0120485039  
BOSCH 0120485044  
BOSCH 0123310003  
BOSCH 0123315006  
BOSCH 0123320005  
BOSCH 0123340005  
BOSCH 0986039440  
BOSCH 3944  
LUCAS LRA01671  
LUCAS LRA02725  
LUCAS LRA1671  
LUCAS LRA2725  
VALEO 2541816A  
VALEO 436442  
VALEO A13VI125  
VALEO A13VI44  
VW (VOLKSWAGEN) 021903025  
VW (VOLKSWAGEN) 050903017A

 

 

Concurrentievoordeel:

 

1. De Ondernemingsco. van Shanghai Haorui, Ltd is een internationaal bedrijf dat professioneel alternators en aanzetten produceert en van hoge reputatie in de industrie meer dan 20 jaar ervarings geniet.

 

2. Het bedrijf heeft de geavanceerde producerende technologie en het materiaal, en er zijn meer dan tientallen van uitstekend technisch personeel.

 

3. Het bedrijf heeft unieke voordelen in nieuw productonderzoek en ontwikkeling, aangezien het onderzoeksteam uit de doctorial privé-leraren en Dr., meesters en ervaren ingenieurs wordt samengesteld.

 

4. Wij voerden DV-testmachine van Canada, afhankelijk van het uitstekende talententeam, geavanceerde technologie en materiaal, strikte beheersnormen in evenals heeft de goede merkreputatie, het bedrijf reeds meer dan 1000 soorten de producten ontwikkeld en veroorzaakt. Deze producten worden uitgevoerd over de hele wereld, zoals Amerika, Duitsland, Turkije, de Russische, Markt van Japan, van Zuidoost-Azië en van het Midden-Oosten, enz.


5. Wij kunnen nieuwe producten volgens de klantentekeningen ontwerpen en ontwikkelen om de eisen van klanten te vervullen, heeft het bedrijf ISO/TS16949-de Goedkeuring van het Kwaliteitssysteem verkregen.

 

 

Contactgegevens
Shanghai Haorui Enterprise Co.,Ltd.

Contactpersoon: Mr. Fred.Lee

Tel.:86--13816595507

Fax:86-21-65752730

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten

0124315034 / de Autoalternator LRA02317/0124315033/1022112810 van 27060-0L030 12v 85A Bosch

De Autoalternator LRA00604, LRA604,0120488211, 0120488228, 0120488286, 0120489346, 12v, 70A van CA325IR CA1554IR Bosch

Lester 21823 Bosch-Autoalternator 0120489727/0120489284/0120489221/0120489728/LRA00925/LRB00106/CA187IR

Bosch BXH1333/9-120-061-100/9120061100/F005A00033 12V 100 AMPÈRE

Lester 23775 Bosch-Autoalternator 0-124-525-059/0-124-525-561/ALT10411

De Elektroabo0234 Alternator van OB voor BMW 320 325 330 525 530 Reeksen X5 Z3

Boschalternators 13853 0-124-315-001 0-124-515-010 0-124-515-117