Internationale Groep overzee

De Ondernemingsco. van Shanghai Haorui, Ltd

Sales & Support
Vraag een offerte aan - Email
Select Language
Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
ThuisProductenHitachistartmotor

OE 0-23000-1750. 0-23000-1752, Lester 18104 24V Hitachi-Startmotor/Aanzet, NIKKO.OSGR

Ik ben online Chatten Nu

OE 0-23000-1750. 0-23000-1752, Lester 18104 24V Hitachi-Startmotor/Aanzet, NIKKO.OSGR

OE 0-23000-1750. 0-23000-1752, Lester 18104 24V Hitachi-Startmotor/Aanzet, NIKKO.OSGR leverancier OE 0-23000-1750. 0-23000-1752, Lester 18104 24V Hitachi-Startmotor/Aanzet, NIKKO.OSGR leverancier

Grote Afbeelding :  OE 0-23000-1750. 0-23000-1752, Lester 18104 24V Hitachi-Startmotor/Aanzet, NIKKO.OSGR

Productdetails:

Plaats van herkomst:China
Merknaam:HOOREEN
Certificering:TS16949
Modelnummer:OE 0-23000-1750. 0-23000-1752, Lester 18104, LRS2172/STR29017/Aanzet, NIKKO.OSGR, 24V, 5.5KW, 11T, C

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal:50
Prijs:USD 20-150/PC
Verpakking Details:1. Ingepakt in karton ten eerste, en dan versterkt met houten geval voor buitenverpakking. 2. Volge
Levertijd:Binnen 45 dagen na ontving uw betaling
Levering vermogen:50000 stuks per maand
Gedetailleerde productomschrijving

OE 0-23000-1750. 0-23000-1752, Lester 18104, LRS2172/STR29017/Aanzet, NIKKO.OSGR, 24V, 5.5KW, 11T, CW
 
Specificaties:

 

Specificaties

OE 0-23000-1750. 0-23000-1752, Lester 18104, LRS2172/STR29017/Aanzet, NIKKO.OSGR, 24V, 5.5KW, 11T, CW

Aanzet, NIKKO.OSGR, 24V, 5.5KW, 11T, CW

OEM VERWIJZING  
KOMATSU 6008131750  
KOMATSU 6008133320  
KOMATSU 600813350  
KOMATSU 600813360  
KOMATSU 6008134420  
KOMATSU 6008134422  
KOMATSU 6008134450  
KOMATSU 600814350  
KOMATSU 600814420  
KOMATSU 600814421  
LUCAS LRS02172  
LUCAS LRS2172  
NIKKO 0230001290  
NIKKO 0230001410  
NIKKO 0230001430  
NIKKO 0230001550  
NIKKO 0230001750  
NIKKO 0230001752  
NIKKO 0230002080  
NIKKO 0230002560

 

Toepassingen:

KOMATSU S4D95L-1 MOTOREN S6D95L-1

 

 
Toepassingen:
 

KOMATSU S4D95L-1 MOTOREN S6D95L-1

 


Concurrentievoordeel:
 
1. De Ondernemingsco. van Shanghai Haorui, Ltd is een internationaal bedrijf dat professioneel alternators en aanzetten produceert en van hoge reputatie in de industrie meer dan 20 jaar ervarings geniet.
 
2. Het bedrijf heeft de geavanceerde producerende technologie en het materiaal, en er zijn meer dan tientallen van uitstekend technisch personeel.
 
3. Het bedrijf heeft unieke voordelen in nieuw productonderzoek en ontwikkeling, aangezien het onderzoeksteam uit de doctorial privé-leraren en Dr., meesters en ervaren ingenieurs wordt samengesteld.    
       
4. Wij voerden DV-testmachine van Canada, afhankelijk van het uitstekende talententeam, geavanceerde technologie en materiaal, strikte beheersnormen in evenals heeft de goede merkreputatie, het bedrijf reeds meer dan 1000 soorten de producten ontwikkeld en veroorzaakt. Deze producten worden uitgevoerd over de hele wereld, zoals Amerika, Duitsland, Turkije, de Russische, Markt van Japan, van Zuidoost-Azië en van het Midden-Oosten, enz.


5. Wij kunnen nieuwe producten volgens de klantentekeningen ontwerpen en ontwikkelen om de eisen van klanten te vervullen, heeft het bedrijf ISO/TS16949-de Goedkeuring van het Kwaliteitssysteem verkregen.

Contactgegevens
Shanghai Haorui Enterprise Co.,Ltd.

Contactpersoon: Mr. Fred.Lee

Tel.:86--13816595507

Fax:86-21-65752730

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten

Lester 18205 Hitachi S114-257G S114-483 S114-483A Yanmar 129573-77010 171008-77010

lester 18058 OE S25-158 S25-160 23300-06J02 2-2321-hallo LRS1886 STR23009 24V CW 3.5KW 11T

de Startmotor S114-844 S114-844R 23300-8H00R 23300-8H300 DSN954 van 17980N Hitachi

Autostartmotor 18281 Hitachi S24-07 Isuzu 8944234520, 3.5kW/24 Volt, 9 Tandenpignon

Aanzet - Hitachi-Startmotor Ford SBA18508-6321 Hitachi S114-197

S13-555A autostartmotor ARRANQUE ISUZU D MAXIMUM 4ja1-l 12V 2.3KW 9 DIENTE 204-062 S13-555A

Autostartmotor Yamaha S114815, S114815A, S114817, LRS01531, LRS01617,12960877010,12960877011,12v, 1.4kW, 11t