Internationale Groep overzee

De Ondernemingsco. van Shanghai Haorui, Ltd

Sales & Support
Vraag een offerte aan - Email
Select Language
Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
ThuisProductenBosch Autoaanzet

Elektrische Startmotor Lester 30898 0-001-107-402 0-001-107-409 0-001-107-436 CS1257 LRS00898

Ik ben online Chatten Nu

Elektrische Startmotor Lester 30898 0-001-107-402 0-001-107-409 0-001-107-436 CS1257 LRS00898

Elektrische Startmotor Lester 30898 0-001-107-402 0-001-107-409 0-001-107-436 CS1257 LRS00898 leverancier Elektrische Startmotor Lester 30898 0-001-107-402 0-001-107-409 0-001-107-436 CS1257 LRS00898 leverancier Elektrische Startmotor Lester 30898 0-001-107-402 0-001-107-409 0-001-107-436 CS1257 LRS00898 leverancier

Grote Afbeelding :  Elektrische Startmotor Lester 30898 0-001-107-402 0-001-107-409 0-001-107-436 CS1257 LRS00898

Productdetails:

Plaats van herkomst:China
Merknaam:HOOREEN
Certificering:TS16949
Modelnummer:Boschaanzet Lester 30898, 0-001-107-401, 0-001-107-402, 0-001-107-409, 0-001-107-436, CS1257, LRS008

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal:50
Prijs:USD 20-150/PC
Verpakking Details:1. Ingepakt in karton ten eerste, en dan versterkt met houten geval voor buitenverpakking. 2. Volge
Levertijd:Binnen 45 dagen na ontving uw betaling
Levering vermogen:50000 stuks per maand
Gedetailleerde productomschrijving

Boschaanzet Lester 30898, 0-001-107-401, 0-001-107-402, 0-001-107-409, 0-001-107-436, CS1257, LRS00898
 
Specificaties:
 

Specificaties

Boschaanzet Lester 30898, 0-001-107-401, 0-001-107-402, 0-001-107-409, 0-001-107-436, CS1257, LRS00898

Aanzet-Bosch PMGR 1.1KW/12V 9T CW

OEMVERWIJZING 
BOSCH0001107401 
BOSCH0986017120 
BOSCH1712 
CHEVROLET25182244 
CHEVROLET25186107 
CHEVROLET96952006 
DAEWOO10455506 
DAEWOO9000801 
FIAT/MARELLI71739718 
GENERAL MOTORS1202003 
GENERAL MOTORS1202128 
GENERAL MOTORS1202137 
GENERAL MOTORS1202142 
GENERAL MOTORS1202172 
GENERAL MOTORS1202173 
GENERAL MOTORS1202174 
GENERAL MOTORS1202962 
GENERAL MOTORS6202016 
GENERAL MOTORS90341777 
GENERAL MOTORS90421877 
GENERAL MOTORS90543871 
GENERAL MOTORS90543872 
GENERAL MOTORS9115191 
GENERAL MOTORS9115192 
GENERAL MOTORS9130838 
GENERAL MOTORS93171936 
GENERAL MOTORS93184533 
GENERAL MOTORSR1040008 
LUCASLRS00898 
LUCASLRS01648 
LUCASLRS1648 
LUCASLRS898 
OPEL9115197 
OPEL93171936 
OPEL93184533 
VALEO432632 
VALEO438183 
VALEO455699 
VALEO455700 
VALEO455973 
VALEO458228 
VALEOD6RA162 
VALEOD6RA293 
VALEOD6RA32 
VALEOD6RA62 
VALEOD6RA93 
VAUXHALL93171936 
VAUXHALL/OPEL09130838 
VAUXHALL/OPEL1202137 
VAUXHALL/OPEL1202142 
VOLVO9130838

 
Toepassingen:
OPEL & SAAB EUROPA 1993-
 

 
Toepassingen:
 
Toepassingen:
OPEL & SAAB EUROPA 1993-
 
Concurrentievoordeel:
 
1. De Ondernemingsco. van Shanghai Haorui, Ltd is een internationaal bedrijf dat professioneel alternators en aanzetten produceert en van hoge reputatie in de industrie meer dan 20 jaar ervarings geniet.
 
2. Het bedrijf heeft de geavanceerde producerende technologie en het materiaal, en er zijn meer dan tientallen van uitstekend technisch personeel.
 
3. Het bedrijf heeft unieke voordelen in nieuw productonderzoek en ontwikkeling, aangezien het onderzoeksteam uit de doctorial privé-leraren en Dr., meesters en ervaren ingenieurs wordt samengesteld.    
       
4. Wij voerden DV-testmachine van Canada, afhankelijk van het uitstekende talententeam, geavanceerde technologie en materiaal, strikte beheersnormen in evenals heeft de goede merkreputatie, het bedrijf reeds meer dan 1000 soorten de producten ontwikkeld en veroorzaakt. Deze producten worden uitgevoerd over de hele wereld, zoals Amerika, Duitsland, Turkije, de Russische, Markt van Japan, van Zuidoost-Azië en van het Midden-Oosten, enz.
5. Wij kunnen nieuwe producten volgens de klantentekeningen ontwerpen en ontwikkelen om de eisen van klanten te vervullen, heeft het bedrijf ISO/TS16949-de Goedkeuring van het Kwaliteitssysteem verkregen.

Contactgegevens
Shanghai Haorui Enterprise Co.,Ltd.

Contactpersoon: Mr. Fred.Lee

Tel.:86--13816595507

Fax:86-21-65752730

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten

S.62409 Startmotor IS0618 05111319 5111319 2133000 2134000 2133000 2134000

lester: 18959 0001231011 BPS16004 24V voor iveco, 500325137 LRS01942 0-986-019-010

Boschaanzet voor Scania 0001261001 0001261002 0001261025 LRS2272 579265 M90R3545SE

2.3kW Startmotor 18951 19823 van de 12 Voltauto 0001109369 0001223016 0001223 021

Autoaanzet 0-001-108 -174 0-001-108-175 0-001-108-220 0-001-108-221 van TS16949 Bosch

Delen 0001359043 0001359084 0001367034 van de Boschstartmotor 0001367059 0001367300 0001367301

autoaanzet 0001241001/0986021480/LRS2272/1447911 van 24v 5.5kW 12t Bosch