Internationale Groep overzee

De Ondernemingsco. van Shanghai Haorui, Ltd

Sales & Support
Vraag een offerte aan - Email
Select Language
Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
ThuisProductenBosch Autoaanzet

1.4 kW/12V de Autoaanzet Lester 17163 0-001-108-022 0-001-108-051 STR54007 CS784 LRS01304 van Bosch

Ik ben online Chatten Nu

1.4 kW/12V de Autoaanzet Lester 17163 0-001-108-022 0-001-108-051 STR54007 CS784 LRS01304 van Bosch

1.4 kW/12V de Autoaanzet Lester 17163 0-001-108-022 0-001-108-051 STR54007 CS784 LRS01304 van Bosch leverancier 1.4 kW/12V de Autoaanzet Lester 17163 0-001-108-022 0-001-108-051 STR54007 CS784 LRS01304 van Bosch leverancier 1.4 kW/12V de Autoaanzet Lester 17163 0-001-108-022 0-001-108-051 STR54007 CS784 LRS01304 van Bosch leverancier

Grote Afbeelding :  1.4 kW/12V de Autoaanzet Lester 17163 0-001-108-022 0-001-108-051 STR54007 CS784 LRS01304 van Bosch

Productdetails:

Plaats van herkomst:China
Merknaam:HOOREEN
Certificering:TS16949
Modelnummer:Boschaanzet Lester 17163, 0-001-108-022, 0-001-108-051, 0-001-108-143, STR54007, CS784, LRS01304

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal:50
Prijs:USD 20-150/PC
Verpakking Details:1. Ingepakt in karton ten eerste, en dan versterkt met houten geval voor buitenverpakking. 2. Volge
Levertijd:Binnen 45 dagen na ontving uw betaling
Levering vermogen:50000 stuks per maand
Gedetailleerde productomschrijving

Boschaanzet Lester 17163, 0-001-108-022, 0-001-108-051, 0-001-108-143, STR54007, CS784, LRS01304
 
Specificaties:

 

Specificaties

Boschaanzet Lester 17163, 0-001-108-022, 0-001-108-051, 0-001-108-143, STR54007, CS784, LRS01304

Aanzet - Bosch PMGR 1.4KW/12V 9T CW

OEM VERWIJZING  
BOSCH 0001107047  
BOSCH 0001108022  
BOSCH 0001108143  
BOSCH 0986015010  
BOSCH 0986016400  
BOSCH 0986016401  
BOSCH 1501  
BOSCH 1640  
LUCAS LRS00997  
LUCAS LRS997  
LUCAS LRT00180  
LUCAS LRT180  
VALEO 433320  
VALEO 436058  
VALEO 436060  
VALEO 436081  
VALEO 455738  
VALEO D6RA46  
VALEO D6RA56  
VALEO D6RA6  
VALEO D6RA61  
VALEO D6RA73  
VOLVO 3412455  
VOLVO 3430012

 

Toepassingen:

Renault-Auto

 

 
Toepassingen:
 

Toepassingen:

Renault-Auto

 
Concurrentievoordeel:
 
1. De Ondernemingsco. van Shanghai Haorui, Ltd is een internationaal bedrijf dat professioneel alternators en aanzetten produceert en van hoge reputatie in de industrie meer dan 20 jaar ervarings geniet.
 
2. Het bedrijf heeft de geavanceerde producerende technologie en het materiaal, en er zijn meer dan tientallen van uitstekend technisch personeel.
 
3. Het bedrijf heeft unieke voordelen in nieuw productonderzoek en ontwikkeling, aangezien het onderzoeksteam uit de doctorial privé-leraren en Dr., meesters en ervaren ingenieurs wordt samengesteld.    
       
4. Wij voerden DV-testmachine van Canada, afhankelijk van het uitstekende talententeam, geavanceerde technologie en materiaal, strikte beheersnormen in evenals heeft de goede merkreputatie, het bedrijf reeds meer dan 1000 soorten de producten ontwikkeld en veroorzaakt. Deze producten worden uitgevoerd over de hele wereld, zoals Amerika, Duitsland, Turkije, de Russische, Markt van Japan, van Zuidoost-Azië en van het Midden-Oosten, enz.
5. Wij kunnen nieuwe producten volgens de klantentekeningen ontwerpen en ontwikkelen om de eisen van klanten te vervullen, heeft het bedrijf ISO/TS16949-de Goedkeuring van het Kwaliteitssysteem verkregen.

Contactgegevens
Shanghai Haorui Enterprise Co.,Ltd.

Contactpersoon: Mr. Fred.Lee

Tel.:86--13816595507

Fax:86-21-65752730

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten

S.62409 Startmotor IS0618 05111319 5111319 2133000 2134000 2133000 2134000

lester: 18959 0001231011 BPS16004 24V voor iveco, 500325137 LRS01942 0-986-019-010

Boschaanzet voor Scania 0001261001 0001261002 0001261025 LRS2272 579265 M90R3545SE

2.3kW Startmotor 18951 19823 van de 12 Voltauto 0001109369 0001223016 0001223 021

Autoaanzet 0-001-108 -174 0-001-108-175 0-001-108-220 0-001-108-221 van TS16949 Bosch

Delen 0001359043 0001359084 0001367034 van de Boschstartmotor 0001367059 0001367300 0001367301

autoaanzet 0001241001/0986021480/LRS2272/1447911 van 24v 5.5kW 12t Bosch