Internationale Groep overzee

De Ondernemingsco. van Shanghai Haorui, Ltd

Sales & Support
Vraag een offerte aan - Email
Select Language
Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
ThuisProductenHitachialternator

50 de Alternator OE 021000-8410 0986035081 0210001892 0210005651, 0210007540 van ampèrehitachi

Ik ben online Chatten Nu

50 de Alternator OE 021000-8410 0986035081 0210001892 0210005651, 0210007540 van ampèrehitachi

Grote Afbeelding :  50 de Alternator OE 021000-8410 0986035081 0210001892 0210005651, 0210007540 van ampèrehitachi

Productdetails:

Plaats van herkomst:China
Merknaam:HOOREEN
Certificering:TS16949
Modelnummer:HONDA-Alternator, OE 021000-8410, 0986032491, 0986035081, 0210001892, 0210005650, 0210005651, 021000

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal:50
Prijs:USD 20-150/PC
Verpakking Details:1. Ingepakt in karton ten eerste, en dan versterkt met houten geval voor buitenverpakking. 2. Volg
Levertijd:Binnen 45 dagen na ontving uw betaling
Levering vermogen:50000 stuks per maand
Gedetailleerde productomschrijving

HONDA-Alternator, OE 021000-8410, 0986032491, 0986035081, 0210001892, 0210005650, 0210005651, 0210007540

 

OEM VERWIJZING  
BOSCH 0986032491  
BOSCH 0986035081  
BOSCH 3249  
BOSCH 3508  
DENSO 0210001892  
DENSO 0210005650  
DENSO 0210005651  
DENSO 0210007540  
DENSO 0210007550  
DENSO 0210007560  
DENSO 0210008410 50 de Alternator OE 021000-8410 0986035081 0210001892 0210005651, 0210007540 van ampèrehitachi
DENSO 0210008710  
DENSO 0210009091 50 de Alternator OE 021000-8410 0986035081 0210001892 0210005651, 0210007540 van ampèrehitachi
DENSO 0210009120 50 de Alternator OE 021000-8410 0986035081 0210001892 0210005651, 0210007540 van ampèrehitachi
DENSO 0210009130 50 de Alternator OE 021000-8410 0986035081 0210001892 0210005651, 0210007540 van ampèrehitachi
DENSO 0210009140  
HONDA 31100689004  
HONDA 31100689014  
HONDA 311006899100  
HONDA 31100BP1Z0050  
HONDA 31100PA6014  
HONDA 31100PA6901  
HONDA 31100PB2004  
HONDA 31100PB2970  
HONDA CKZ27  
LUCAS LRA00266  
LUCAS LRA00511  
LUCAS LRA266  
LUCAS LRA511  
 


Specificaties:

Specificaties

HONDA-Alternator, OE 021000-8410, 0986032491, 0986035081, 0210001892, 0210005650, 0210005651, 0210007540

50Amp/12 volt, CW

HITACHI IR/EF

MFR: HITACHI

ONTWERP: IR/EF

VOLTAGE: 12

STROOMSTERKTE: 50

OMWENTELING: CW

KATROLklasse:

Gebruikt op:  HONDA

 
 
Toepassingen:
 
Gebruikt op:  HONDA
 
Concurrentievoordeel:
 
1. De Ondernemingsco. van Shanghai Haorui, Ltd is een internationaal bedrijf dat professioneel alternators en aanzetten produceert en van hoge reputatie in de industrie meer dan 20 jaar ervarings geniet.
 
2. Het bedrijf heeft de geavanceerde producerende technologie en het materiaal, en er zijn meer dan tientallen van uitstekend technisch personeel.
 
3. Het bedrijf heeft unieke voordelen in nieuw productonderzoek en ontwikkeling, aangezien het onderzoeksteam uit de doctorial privé-leraren en Dr., meesters en ervaren ingenieurs wordt samengesteld.            
 
4. Wij voerden DV-testmachine van Canada, afhankelijk van het uitstekende talententeam, geavanceerde technologie en materiaal, strikte beheersnormen in evenals heeft de goede merkreputatie, het bedrijf reeds meer dan 1000 soorten de producten ontwikkeld en veroorzaakt. Deze producten worden uitgevoerd over de hele wereld, zoals Amerika, Duitsland, Turkije, de Russische, Markt van Japan, van Zuidoost-Azië en van het Midden-Oosten, enz.
5. Wij kunnen nieuwe producten volgens de klantentekeningen ontwerpen en ontwikkelen om de eisen van klanten te vervullen, heeft het bedrijf ISO/TS16949-de Goedkeuring van het Kwaliteitssysteem verkregen.

Contactgegevens
Shanghai Haorui Enterprise Co.,Ltd.

Contactpersoon: Mr. Fred.Lee

Tel.:86--13816595507

Fax:86-21-65752730

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten

Zware de Vrachtwagenalternator 4938600, 37N-01010 van Cummins voor 4BT/6BT Motor

Deel 11121N, LR1110-725, LR1110-725B, LR1110-725BR, 23100-EA201, 23100-EA20B, 23100-EA20BR, AL2405X van de alternatorauto

de Alternator 2310002N12, 9120334631, LR150425B, 2310002N13, LR160426E van 12v 70A Hitachi

12V 130A Alternator voor Hitachi Infiniti Lester 11120 LR1130-701, LR1130-701B

Alternator 13760 LR1100709/LR1100709B/LR1100709C van TS16949 Hitachi

12V 60A Autoalternatordelen 0986032671/LR16021/LR16036/LR16042/LR16042B A002T40277

Hitachialternator Lester 12116 LT21537/LT21537B/LT21537C/LRA02413 23100-L6001