Internationale Groep overzee

De Ondernemingsco. van Shanghai Haorui, Ltd

Sales & Support
Vraag een offerte aan - Email
Select Language
Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
ThuisProductenHitachialternator

Automobielalternatordelen OE 2702031031, 0986032381, 0210000503, 0210000719 0210000812, 0210000813

Ik ben online Chatten Nu

Automobielalternatordelen OE 2702031031, 0986032381, 0210000503, 0210000719 0210000812, 0210000813

Grote Afbeelding :  Automobielalternatordelen OE 2702031031, 0986032381, 0210000503, 0210000719 0210000812, 0210000813

Productdetails:

Plaats van herkomst:China
Merknaam:HOOREEN
Certificering:TS16949
Modelnummer:Alternator, OE 2702031031, 0986032381, 0210000503, 0210000719, 0210000810, 0210000811, 0210000812, 0

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal:50
Prijs:USD 20-150/PC
Verpakking Details:1. Ingepakt in karton ten eerste, en dan versterkt met houten geval voor buitenverpakking. 2. Volg
Levertijd:Binnen 45 dagen na ontving uw betaling
Levering vermogen:50000 stuks per maand
Gedetailleerde productomschrijving

Alternator, OE 2702031031, 0986032381, 0210000503, 0210000719, 0210000810, 0210000811, 0210000812, 0210000813

 

OEM VERWIJZING  
BOSCH 0986032381  
BOSCH 0986032401  
BOSCH 3238  
BOSCH 3240  
DAIHATSU 2702012012000  
DAIHATSU 2702022011000  
DAIHATSU 2702087102000  
DAIHATSU 2702087103000  
DAIHATSU 2702087209000  
DELCO/FORD SBA185046170  
DENSO 0210000503  
DENSO 0210000719  
DENSO 0210000810  
DENSO 0210000811  
DENSO 0210000812  
DENSO 0210000813  
DENSO 0210000814  
DENSO 0210000841  
DENSO 0210001080  
DENSO 0210001081  
DENSO 0210001082  
DENSO 0210001083 Automobielalternatordelen OE 2702031031, 0986032381, 0210000503, 0210000719 0210000812, 0210000813
DENSO 0210001084  
DENSO 0210001240  
DENSO 0210001241  
DENSO 0210001242  
DENSO 0210001331  
DENSO 0210001600  
DENSO 0210001602 Automobielalternatordelen OE 2702031031, 0986032381, 0210000503, 0210000719 0210000812, 0210000813
DENSO 0210002490 Automobielalternatordelen OE 2702031031, 0986032381, 0210000503, 0210000719 0210000812, 0210000813
DENSO 0210002500 Automobielalternatordelen OE 2702031031, 0986032381, 0210000503, 0210000719 0210000812, 0210000813
DENSO 0210002840 Automobielalternatordelen OE 2702031031, 0986032381, 0210000503, 0210000719 0210000812, 0210000813
DENSO 0210002923  
DENSO 0210002960  
DENSO 0210002990  
DENSO 0210002991 Automobielalternatordelen OE 2702031031, 0986032381, 0210000503, 0210000719 0210000812, 0210000813
DENSO 0210003060  
DENSO 0210003061  
DENSO 0210003140  
DENSO 0210003520 Automobielalternatordelen OE 2702031031, 0986032381, 0210000503, 0210000719 0210000812, 0210000813
DENSO 0210003910  
DENSO 0210003940  
DENSO 0210004030  
DENSO 0210004060  
DENSO 0210004070  
DENSO 0210004500  
DENSO 0210004550 Automobielalternatordelen OE 2702031031, 0986032381, 0210000503, 0210000719 0210000812, 0210000813
DENSO 0210004570  
DENSO 0210004590  
DENSO 0210005070  
DENSO 0210005140  
DENSO 0210005220 Automobielalternatordelen OE 2702031031, 0986032381, 0210000503, 0210000719 0210000812, 0210000813
DENSO 0210005411  
DENSO 0210005450 Automobielalternatordelen OE 2702031031, 0986032381, 0210000503, 0210000719 0210000812, 0210000813
DENSO 0210005490 Automobielalternatordelen OE 2702031031, 0986032381, 0210000503, 0210000719 0210000812, 0210000813
DENSO 0210005600 Automobielalternatordelen OE 2702031031, 0986032381, 0210000503, 0210000719 0210000812, 0210000813
DENSO 0210005670  
DENSO 0210006370 Automobielalternatordelen OE 2702031031, 0986032381, 0210000503, 0210000719 0210000812, 0210000813
DENSO 0210006410  
DENSO 0210006440  
DENSO 0210006600  
DENSO 0210006700  
DENSO 0210006840 Automobielalternatordelen OE 2702031031, 0986032381, 0210000503, 0210000719 0210000812, 0210000813
DENSO 0210006900 Automobielalternatordelen OE 2702031031, 0986032381, 0210000503, 0210000719 0210000812, 0210000813
DENSO 0210007240  
DENSO 0210007250 Automobielalternatordelen OE 2702031031, 0986032381, 0210000503, 0210000719 0210000812, 0210000813
DENSO 021000812  
DENSO 021000813  
DENSO 021000814  
DENSO 0210008140 Automobielalternatordelen OE 2702031031, 0986032381, 0210000503, 0210000719 0210000812, 0210000813
DENSO 0210008610 Automobielalternatordelen OE 2702031031, 0986032381, 0210000503, 0210000719 0210000812, 0210000813
DENSO 0210008620 Automobielalternatordelen OE 2702031031, 0986032381, 0210000503, 0210000719 0210000812, 0210000813
DENSO 0210008640  
DENSO 0210008670  
DENSO 0210008680  
DENSO 0210009560  
DENSO 0210009561 Automobielalternatordelen OE 2702031031, 0986032381, 0210000503, 0210000719 0210000812, 0210000813
DENSO 0210009590 Automobielalternatordelen OE 2702031031, 0986032381, 0210000503, 0210000719 0210000812, 0210000813
DENSO 1210000530  
DENSO 1210000600  
DENSO 1210000980  
DENSO 1210001340  
HYSTER 0323813  
HYSTER 3000971  
HYSTER 323813  
ISUZU 5812001631  
ISUZU 5812001640  
ISUZU 5812001641  
KUBOTA 1418264011  
KUBOTA 1525364010  
KUBOTA 1526364011  
KUBOTA 1532164010  
KUBOTA 1532164011  
KUBOTA 1532164012  
KUBOTA 1541164010  
KUBOTA 1541164011  
KUBOTA 1545164012  
KUBOTA 1547164010  
KUBOTA 1547164011  
KUBOTA 1560664011  
KUBOTA 1562164010  
KUBOTA 1562164011  
KUBOTA 1576364010  
KUBOTA 1576364011  
KUBOTA 1576364012  
KUBOTA 1948964011  
LUCAS LRA00142  
LUCAS LRA00158  
LUCAS LRA00523  
LUCAS LRA00526  
LUCAS LRA142  
LUCAS LRA158  
LUCAS LRA523  
LUCAS LRA526  
SUZUKI 3140066010  
SUZUKI 3140070010  
SUZUKI 3140071310  
SUZUKI 3140074010  
SUZUKI 3140078010  
SUZUKI 3140078210  
SUZUKI 3410072011  
TOYOTA 2702012011  
TOYOTA 2702012012  
TOYOTA 2702012030  
TOYOTA 2702013030  
TOYOTA 2702022010  
TOYOTA 2702022011  
TOYOTA 2702022012  
TOYOTA 2702022020  
TOYOTA 2702022021  
TOYOTA 2702022022  
TOYOTA 2702023011  
TOYOTA 2702023012  
TOYOTA 2702023020  
TOYOTA 2702023021  
TOYOTA 2702023022  
TOYOTA 2702024010  
TOYOTA 2702024020  
TOYOTA 2702024021  
TOYOTA 2702024090  
TOYOTA 2702031030  
TOYOTA 2702031031  
TOYOTA 2702031032  
TOYOTA 2702031033  
TOYOTA 2702031034  
TOYOTA 2702031050  
TOYOTA 2702031051  
TOYOTA 2702031090  
TOYOTA 2702087102  
TOYOTA 2702087103  
TOYOTA 2702087209  
TOYOTA 2702087212  
TOYOTA 2702087214  
TOYOTA 2702087216  
TOYOTA 2702087505  
TOYOTA 2702087507  
TOYOTA 2702087509  
YALE 220007392


Specificaties:

Specificaties

Alternator, OE 2702031031, 0986032381, 0210000503, 0210000719, 0210000810, 0210000811, 0210000812, 0210000813

30Amp/12 volt, CW

HITACHI IR/EF

MFR: HITACHI

ONTWERP: IR/EF

VOLTAGE: 12

STROOMSTERKTE: 30

OMWENTELING: CW

KATROLklasse:

Gebruikt op:  Toyota 

 
 
Toepassingen:
 
Gebruikt op:  Toyota
 
Concurrentievoordeel:
 
1. De Ondernemingsco. van Shanghai Haorui, Ltd is een internationaal bedrijf dat professioneel alternators en aanzetten produceert en van hoge reputatie in de industrie meer dan 20 jaar ervarings geniet.
 
2. Het bedrijf heeft de geavanceerde producerende technologie en het materiaal, en er zijn meer dan tientallen van uitstekend technisch personeel.
 
3. Het bedrijf heeft unieke voordelen in nieuw productonderzoek en ontwikkeling, aangezien het onderzoeksteam uit de doctorial privé-leraren en Dr., meesters en ervaren ingenieurs wordt samengesteld.            
 
4. Wij voerden DV-testmachine van Canada, afhankelijk van het uitstekende talententeam, geavanceerde technologie en materiaal, strikte beheersnormen in evenals heeft de goede merkreputatie, het bedrijf reeds meer dan 1000 soorten de producten ontwikkeld en veroorzaakt. Deze producten worden uitgevoerd over de hele wereld, zoals Amerika, Duitsland, Turkije, de Russische, Markt van Japan, van Zuidoost-Azië en van het Midden-Oosten, enz.
5. Wij kunnen nieuwe producten volgens de klantentekeningen ontwerpen en ontwikkelen om de eisen van klanten te vervullen, heeft het bedrijf ISO/TS16949-de Goedkeuring van het Kwaliteitssysteem verkregen.
 

Contactgegevens
Shanghai Haorui Enterprise Co.,Ltd.

Contactpersoon: Mr. Fred.Lee

Tel.:86--13816595507

Fax:86-21-65752730

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten

Zware de Vrachtwagenalternator 4938600, 37N-01010 van Cummins voor 4BT/6BT Motor

Deel 11121N, LR1110-725, LR1110-725B, LR1110-725BR, 23100-EA201, 23100-EA20B, 23100-EA20BR, AL2405X van de alternatorauto

de Alternator 2310002N12, 9120334631, LR150425B, 2310002N13, LR160426E van 12v 70A Hitachi

12V 130A Alternator voor Hitachi Infiniti Lester 11120 LR1130-701, LR1130-701B

Alternator 13760 LR1100709/LR1100709B/LR1100709C van TS16949 Hitachi

12V 60A Autoalternatordelen 0986032671/LR16021/LR16036/LR16042/LR16042B A002T40277

Hitachialternator Lester 12116 LT21537/LT21537B/LT21537C/LRA02413 23100-L6001